Lajme

Pejë, një qytetar qëllohet tri herë me thikë në shpinë

03/14/2018 13:27
nga:M H

Një person është qëlluar tri herë me thikë në shpinë, pas një mosmarrëveshje që kishte më kryesin e veprës.

Sipas policisë rasti ka ndodhur tek Stacioni i Autobusëve në Pejë, dhe i sulmuari ka pranuar trajtim mjekësor në spitalin e qytetit, ku më pas është liruar për në shtëpi.

I dyshuari për këtë rast është arrestuar nga policia dhe me vendimin të prokurorit është dërguar në në qendrën e mbajtjes 24 orë.

12/18/2018 20:16

Dy ‘pensionerët’ që mund të transferohen në Barcelonë në merkaton e janarit