PSD: Albin Kurti, vagon i negociatave të Hashim Thaçit

Partia Socialdemokrate përmes një shkrimi në “facëbook” ka thënë se kryeministri dhe Qeveria e sapozgjedhur po vazhdojnë me politikë struci. Sipas PSD-së, halli i tyre nuk është marrëdhënia me Serbinë, por vetëm marrëdhënia me publikun. Postimi i plotë: Binarët e gabuar sjellin marrëveshje të dëmshme Sot u nënshkrua marrëveshja për linjën hekurudhore midis Kosovës dhe … Continue reading PSD: Albin Kurti, vagon i negociatave të Hashim Thaçit