Lajme

PDK përmbyll fushatën në Ferizaj

11/17/2017 20:11
nga:anonymous1000144531

Sonte Partia Demokratike e Kosovës e ka përmbyllur fushatën në Ferizaj, njofton Klan Kosova.

Aty ishte edhe kryetari i kësaj partie, Kadri Veseli, i cili tha se më 19 nëntor do të votohet për ndryshimin në Ferizaj.

Image may contain: 2 people, crowd

“Qytetarët do ta vulosin fitoren e Agim Aliut dhe do ta bëjnë kthesën e madhe për jetën dhe ekonominë e Ferizajt”, ka shkruar Veseli në profilin e tij pas tubimit.

“Asnjë fitore për Partinë Demokratike të Kosovës nuk është privilegj, por përgjegjësi për të qenë sa më afër qytetarëve dhe për t’iu shërbyer sa më mirë atyre”.

Image may contain: 3 people, crowd

02/05/2020 11:04

Kryetari i Ferizajt që është në PDK, mban fotografinë e Thaçit dhe Rugovës