Lajme

PDK, AAK, NISMA E VV bëhen bashkë, analisti paralajmëron për një të keqe të madhe

01/04/2018 10:44
nga:M H

Njohësi i rrethanave politike në vend, Arben Ahmeti ka shkruar në Facebook, se gjatë ditës së djeshme ka pasur takime mes liderëve të PAN-it dhe Albin Kurtit, sipas Ahmetit këto takime kanë ndodhur për ta bërë gati ligjin kundër speciales.

Ahmeti ka shkruar më tej se këto janë përpjekjet me të mëdha anti Kosovës, transmeton Gazeta Blic.

Shkrimi i tij i plotë:

 

Albini eshte takuar dje me lideret e PAN-it dhe marreveshja qe ai me 20 deputetet e tij ta mbeshtese ligjin kunder speciales eshte gati.
Perpjekja me e madhe anti Kosove po behet me pajtimin e PDK, AAK e Nisma si dhe nje pjese te VV-se. Nata me e keqe e Kosove qysh prej shpalljes se pavarsise pritet te kete perpjekje te ndodhe kete jave.

12/11/2018 13:22

Lajmi i fundit: Edhe një i ftuar nga Specialja për tu intervistuar