Showtime

Pasi u plagos në Prishtinë, reagon Met Elshani

05/17/2019 18:52
nga:M K

Ditën e sotme menaxheri i On Records, Met Elshani është plagosur në lagjen Dardania në Prishtinë shkruan GazetaBlic.

Deri tani janë arrestuar tre persona që dyshohet se janë të përfshirë në rastin.

Pas kësaj ka reaguar vet Met Elshani në Instagram.

Deri tani janë arrestuar tre persona që dyshohet se janë të përfshirë në rastin.

Pas kësaj ka reaguar vet Met Elshani në Instagram.

“Flm per brengosjen, mire jam” duke dhënë dhe lajmin për lansimin e këngës së re nga Fero dhe Zap. /GazetaBlic/

08/24/2019 13:55

Genci ‘thumbon’ kolegët që po kyçen në politikë: Të manipulueshëm dhe të papjekur