Showtime

Pasi që shkroi koment racist, opinionisti shqiptar e bën për 5 pare Ermal Fejzullahun

04/15/2019 15:50
nga:N S

Ermal Fejzullahu sot u komentua mjaft shumë në media rozë, shkruan GazetaBlic.

E gjithë kjo ndodhi ,si shkak i një koment të bërë në foton e mikut të tij Faton Shoshit.

Fatoni Shoshi, publikoi imazhin bashkë me një njeri me ngjyrë, krahas komenteve të shumta ishte edhe ai i Ermal Fejzullahut . ‘Thuj le t’kesh pak se s’po dihet qka eshte‘, shkroi ai.

Pas këtyre fjalëve, Ermali u kritikua shumë.

Një kritikë të ashpër ai e mori edhe nga opinionisti i njohur shqiptar, Olti Curri.

‘Ermal Fejzullahu, djali bjond i suedezit bardhosh dhe sykalter Sabri Fejzullahu, ben batute per ngjyren e erret te lekures dikujt !!!
Tani ka mbetur te komentoj une te shendoshet: o bol
‘, ka shkruar ai.

Shikoni komentin:

/GazetaBlic/

05/20/2020 12:55

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut me veshje gati 3 mijë euro