Sporti

Pasi i dha leksion futbolli trajnerit Emery, ja çfarë thotë gjeniu i futbollit Zidane

03/06/2018 23:36
nga:Y.K

Real Madrid ka eliminuar skuadrën franceze PSG, me rezultat të përgjithshëm 2-5, nga Liga e Kampionëve shkruan Gazeta Blic

Real Madrid sonte ka fituar 1-2 në Paris ndeshjen e dytë kthyese, pas ndeshje ka folur edhe trajneri aktualisht më i mirë në botë Zinedine Zidane.

Ai është shprehur shumë i lumtur me kualifikimin në mesin e tetë skuadrave më të mira në “Uefa Champions League”

“Ne duhet të urojmë lojtarët, sepse luajtëm ndeshje shumë serioze. Është e rëndësishme të luajmë kështu. Ne fituam në shtëpi dhe në ndeshjen e kthimit”, tha fillimisht Zidane pas ndeshjes./Gazeta Blic

 

 

12/19/2018 00:26

Historia prekëse: Mamaja rrëfen se si u detyrua ta abortoj bebën 16 javëshe