Showtime

Pas thashthemeve për romancë me Loredanën, Zuna: Nuk kam probleme me Mozzikun

03/05/2020 22:53
nga:N S

Zuna tregoi të vërtetën për raportet me Mozzikun, pas spekulimeve për lidhje me Loredanën.

Loredana dhe Zuna kohën e fundit kanë qenë shumë të komentuar për një romancë të mundshme.Por, këtyre thashethemeve dyshja u kanë dhënë fund përmes një deklarate ku mohojnë lidhjen.

Ishte reperi Zuna ai i cili tregoi se kohën e fundit ka kaluar kohë të mirë bashkë me Loredanën, por ajo vazhdon të jetë beqare dhe ky po ashtu.

Ai sqaroi edhe faktin se nuk ka asnjë problem me Mozzikun, pasi u tha se reperja u bë shkak që ata të dy t’i prishin raportet.

“Uff postova qe një kohë të gjatë dhe më pas një çast i drejtpërdrejtë argëtues. Unë dhe Loredana kohët e fundit jemi argëtuar shumë. Punuam në muzikë së bashku dhe kështua kaluam më shumë kohë bashkë. Ajo është njëra nga artistet më të ‘egër’ në Gjermani dhe unë punoj vetëm me më të mirët!!! Faleminderit në çdo rast të gjithë Youtubers për promovimin, e vlerësoj shumë këtë njerëz. Prandaj, jepni ‘hapësirën’ albumit, por jini të sinqertë. Tani jemi duke punuar së bashku në biznes dhe e kuptojmë njëri-tjetrin. Nuk e di nëse diçka do të zhvillohet në një moment, por ne aktualisht jemi u argëtuar. Ajo është një nënë beqare tani, kështu që keni pak respekt për të. Ju mund të hidheni mbi mua. Unë gjithashtu nuk kam asnjë problem me Mozzikun, ta sqaroj këtë. Askush nga ne nuk duhet të ndërhyjë në punët e tyre. Në këtë në sens. Zuna është ende beqar, më shkruani në [email protected]”, ka shkruar Zuna.

View this post on Instagram

Ufff ganz schön lang nichts mehr gepostet und dann direkt so ein Spaß 😂. Spaß bei Seite Loredana und ich waren in der letzten Zeit sehr oft unterwegs. Haben zusammen an Musik gearbeitet und dadurch viel Zeit miteinander verbracht. Sie ist eine der krassesten Künstlerinnen Deutschlands und ich arbeite nur mit den Besten zusammen !!! Danke auf jeden Fall allen Youtubern für die Promo weiß das zu schätzen Jungs 😉 also auch bei Album Gas geben aber jetzt mal ehrlich. Wir arbeiten gerade im Business zusammen und verstehen uns. Ob sich da irgendwann etwas entwickelt keine Ahnung aber aktuell hängen wir zusammen ab und machen Mukke. Sie ist gerade allein erziehende Mutter also habt bisschen Respekt davor. Auf mich könnt ihr ruhig drauf springen. Außerdem habe ich auch kein Problem mit Mozzik um das hier mal klar zustellen. Von uns sollte sich niemand in deren Angelegenheiten einmischen. In diesem Sinne. KMN ist die Gang. #ZunaIstImmerNochSingle #SchreibtMirDM‘s @loredana

A post shared by ZUNA (@kmn_zuna) on

03/24/2020 08:27

Loredana dhe Zuna të pandashëm