Showtime

Pas thashethemeve për ndarje nga bashkëshorti, Angela Martini ka diçka për të thënë

06/14/2019 17:42
nga:N S

Angela Martini mori vëmendje për shkak të lajmeve që qarkulluan për bashkëshortin e saj, Dragos Savulesc.

Modelja kishte mohuar lajmet për ndarje, pasi u tha se Dragos kishte probleme me drejtësinë.

Së fundi, Angela ka publikuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan rozë, derisa pozoi pranë luleve.

“Kur lulja çel, bletët vinë paftuar”, ka shkruar ajo mbi foto, e që duket të jetë ‘thumb’ për ata që kanë hapur thashetheme për të dhe bashkëshortin.

11/26/2019 22:52

Angela Martini fton të gjithë për të ndihmuar: Qëndro e fortë Shqipëri, jam këtu për ty