Lajme

Pas kërkesës për tërheqje, vjen reagimi i diplomates Fatmire Musliu

04/01/2020 17:25
nga:Y I

Pas lajmit se është dërgur tek Presidenti kërkesa për tërheqje nga misioni i saj diplomatik, nga Ministri i Jashtëm në detyrë, Glauk Konjufca, ka reaguar vetë Fatmire Musliu.

Musliu nëpërmjet një shkrimi në Facebook ka theksuar se është mirë , dhe ka bërë apel të kihet kujdes në këtë kohë Pandemie por pa përmenur fare kërkesën për tërheqje nga posti i saj diplomatik.

Postimi i plotë:

Juve që sot u shqetësuat për mua, ju them që jam shumë mirë.
Uroj që të gjithë ju dhe familjet tuaja të jeni mirë me shendet dhe ta kaloni pa pasoja këtë kohë pandemie.

Ju pėrshendes nga Frankfurti.

Glauk Konjufca shkarkon motrën e Ganimete Musliut