Showtime

Pas ribashkimit me Jessie J, Channing Tatum publikon fotografinë e parë me të

01/25/2020 09:19
nga:L I

Përfunduan lidhjen e tyre një vjeçare në dhjetor, por çifti shumë shpejt u bashkuan, përcjellë GazetaBlic.

Tani, 39 vjeçari, aktori Channing Tatum ka konfirmuar rikthimin me të pas një fotografie që ai publikoi.

Më fotografi, Channing dhe Jessie ishin të dy me veshje brirësh në kokë.

Aktori i pashëm ndau një buzëqeshje të lezetshme, pasi e dashura e tij puthi mjekrën e tij.

Madje një fans i shkroi atij se ai më shumë shkonte me ish-in e tij, Jenna Dawn dhe aktori kishte dhe një përgjigje për të, duke

“Më vjen keq që ju përfshini ish-in tim. Pse ti nuk je i fokusuar në atë që bën. Nëse nuk ke diçka të mirë për të thënë atëherë largohu nga profili im. Jassie është një grua e mrekullueshme, njerëzore”, tha aktori.

/GazetaBlic