Showtime

Pas protestës, reperi kosovar bëhet gati: A po këndojmë këtë verë a jo?

05/28/2020 19:37
nga:N S

Reperi, Getoar Selimi siç duket është duke e pritur fillimin  e sezonës së re për mbajtjen e koncerteve.

Situata me Covid-19-të vazhdon të jetë alarmante por megjithatë sot u mbajt protestë në kryeqytet, shkruan portali GazetaBlic.

Me kujdes të shtuar dhe distancë, protestuesit arritën të respektojnë rregullat e dhëna nga Ministria e Shëndetësisë.

Geti ka publikuar  një imazh në Instagram dhe ka shkruar: ‘A po knojme n’ket vere a jo?’ Ky postim i tij mori vëmendje pasi që u bë pas protestës së LVV.

View this post on Instagram

A po knojme n’ket vere a jo?

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Pasi që iu lejua protesta, sigurisht se këngëtarët e estradës kërkojnë mbajtjen e datave të mbrëmjeve muzikore, ahengjve dhe dasmave për këtë vit.

Rikujtojmë se anulimi i dasmave shkaktoi pakenaqësi të shumta te estrada.

/GazetaBlic/

10/15/2020 18:36

Zbulohet vendi se ku kanë shkuar për pushime Marina dhe Geasy