Showtime

Pas performancës në Fashion Awards, Kendall shkon në McDonald për një hamburger

12/11/2018 22:42
nga:N S

Kendall Jenner shkoi në McDonald pas një paraqitje magjepëse në Fashion Awards në Londër të hënën mbrëma.

Modelja ndryshoi fustanin e saj mahnitës për diçka më të rehatshme.

Nuk shkoj shumë, dhe ajo u pa në MCDonald ku mori një hamburger për të ngrënë.

Pas një performance, 23 vjeçarja u pa duke pritur për të marrë pjesë në një “after party”.

Kendall, mori gjithë vëmendjen në këtë mbrëmje derisa u shfaq me një fustan ngjyrë ari.

Shikojeni foton: