Showtime

Pas ndarjes, Tuna i bën ‘diss’ Patrisit

01/14/2021 10:39
nga:G C

Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdi, vazhdon të jetë kryefjala e qendrave rozë për shkak të jetës së saj private.

Së fundmi, ka qarkulluar lajmi në media se ajo dhe Patrisi i dhanë fund martesës së tyre, shkruan GazetaBlic.

Edhe pse nuk pati reagim nga dyshja, Tuna vazhdimisht poston imazhe për të cilat thuhet se është duke e thumbuar ish bashkëshortin.

Ajo postoi një story në Instagram ku u shpreh: E ngecur në një gjeneratë ku besnikëria është vetëm tatuazh, dashuria është thjesht një shprehje dhe gënjeshtra është e vërteta e re”./GazetaBlic/