Showtime

Pas ndarjes nga biznesmeni Rihanna nis një lidhje të re?

01/19/2020 07:12
nga:N S

Këto ditë në mediat e huaja po qarkullon lajmi se këngëtarja nga ishujt Barbados Rihanna dhe i dashuri i saj biznesmen Hassan Jameel i kanë dhënë fund lidhjes së tyre 3-vjeçare.

Por pa kaluar as 24 orë nga publikimi i këtij lajmi këngëtarja e njohur është parë duke u shoqëruar me reperin Asap Rocky, me të cilin aludohej se ka patur një histori dashurie.

Sipas mediave të huaja ata janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit duke qeshur gjatë së premtes në Nëw York.

Ata u komentuan për herë të parë për një lidhje në vitin 2013 teksa u panë duke u puthur jashtë xhirimeve të klipit “fashion Killa”.

Nuk dihet nëse këngëtarja po nis një lidhje të re, ndërkohë që ende nuk është shprehur lidhur me ndarjen nga biznesmeni Jameel.

02/20/2020 22:32

Rihanna sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush