Showtime

Pas lindjes së vajzës Emina pret në shtëpi mysafir dhe e mbushin me dhurata

05/30/2018 15:15
nga:Gazeta Blic

Para disa ditësh Emina Çunmulaj dhe burri i saj milioner Sam Nazarian janë bërë prindër për të dytën herë.

Modelja shqiptare solli në jetë edhe një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Mia Soraya Nazarian, shkruan lajmi.net

E tash kur ajo ka filluar ta marrë veten, po pret në shtëpi mysafir të cilët e kanë mbushur me dhurata e lule.

Disa prej tyre Emina i ka publikuar në Instastory dhe ndihet e bekuar. Ndryshe ajo dhe Sam janë prindë edhe të një vajze 4 vjeçare me emrin Ella Faria.

11/08/2019 21:39

Emine Çunmulaj pa asnjë pikë grim, por vështirë se do ta njihni