Showtime

Pas lansoi këngën, ky është reagimi i Andit ndaj Melisës

02/19/2021 17:14
nga:G C

Dy ish-protagonistët e emisionit “Përputhen”, Melisa dhe Andi, vazhdojnë të komentohen për një romancë të mundshme.

Dyshja kanë mohuar një gjë të tillë, teksa kanë thënë se janë vetëm shokë, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi, Melisa publikoi këngën e saj të parë dhe të gjithë prisinin edhe reagimin e Andit.

Ky i fundit nuk vonoi shumë, dhe e shpërndau në faqen e tij të Instagramit.

“Doli bomba”, ishte mbishkrimi i Andit në këngën e saj./GazetaBlic/