Showtime

Pas lajmit se është në lidhje me djalin e deputetit, Adelina Berisha reagon kështu

08/07/2018 13:23
nga:Gazeta Blic

Fundjavën e kaluar, Adelina Berisha u vu në qendër të portaleve pasi u tha se kishte nisur një lidhje me djalin e deputetit të LSI Lefter Koka, Arbri Koka.

Në media u tha se dyshja kanë disa kohë së bashku dhe së fundmi kanë kaluar disa ditë pushime në jug të Shqipërisë.

Mirëpo pas këtyre zërave ka reaguar këngëtarja.

Ndonëse nuk ka dhënë shumë detaje, në një postim të fundit në Instagram ajo shfaqet e veshur me të bardha dhe jep një mesazh.

“Nuk më intereson se çfarë flitet”, ka shkruar ajo.

© Adelina Berisha [instagram]

06/17/2020 11:16

Këngëtarja e njohur: Ne kemi nevojë për ty Arben Vitia