Showtime

Pas Ilda Bejlerit, ky është reagimi i Bora Zemanit ndaj deklaratave të Mustafa Nanos (FOTO)

03/10/2018 12:14
nga:L I

Moderatori Mustafa Nano ditë më parë foli rreth moderatoreve sportive ku veshjet e tyre ai i quajti vulgare dhe provokuese.

Ilda Bejleri dhe Bora Zemani ishin emrat që u lakuan më tepër nga Nano. Ndërsa llda e cilësoi si mjaft personale këtë sulm të moderatorit, Bora nuk ka reaguar ende por vazhdon me publikimin e fotografive mjaft joshëse, duke mos e vrarë mendjen se çfarë thuhet lart e poshtë.

Edhe pse prej saj nuk ka akoma një kundërpërgjigje, fansat nuk kanë nguruar ta thumbojnë në lidhje me temën e shumë përfolur.

01/22/2019 09:02

Meta: Vit i rëndësishëm për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë