Showtime

Pas Gresës e djalit të Remzie Osmanit, bëhuni gati për dasmën e radhës së estradës

04/17/2019 21:19
nga:N S

Dasmat e familjarëve të këngëtarëve shqiptarë, duket se këtë vit ka nisur më herët se zakonisht.

Pas dasmës së Gresa Behlulit e djalit të Remzie Osmanit, radha është për një dasmë tjetër.

Djali i këngëtarit Ramadan Krasniqi-Dani, Andi Krasniqi pritet t’i jep fund beqarisë këtë të diele, shkruan Magazina.al

Andi dhe Dafina, pritet që ceremoninë e dasmës ta bëjnë këtë të diele, e sigurisht që do të ketë shumë të ftuar.

Kujtojmë se djali i Danit, nuk është edhe i panjohur për mediat, pasi ai kishte tërhequr vëmendje me jetën luksoze që bën dhe veturat e shtrenjta, ku tani posedon një Ferrari luksoz të cilën e ka dhuratë për ditëlindje nga babi i tij.

05/05/2020 15:03

Këngëtarët shqiptar që hyn në histori duke performuar pa praninë e publikut