Lajme

Pas gjestit të turpshëm: Flet edhe vetë Tomë Gashi

02/14/2020 23:38
nga:Gazeta Blic

Pas publikimit të një video ku shihet se si avokati Tonë Gashi, shkelmon paratë e mbledhura nga një lypsar në shesh, vjen reagimi i vetë avokatit.

Ndonëse u cilësua si një gjest i turpshëm, vetë Gashi e arsyeton një veprim të tillë.

Ai ka shkruar se shefat e lypsarëve vozisin Mercedesa.

Gashi ka shkruar se ai e ka kryer punën e inspeksionit.

Reagimi i plotë:

Tu e kry punen e inspekcionit mas dy vjet britmash te qmendura dit e nat ne sheshin Nënë Tereza ne PRISHTINË!

Keta kan shefa me MERCEDESA dhe jan tregu per mbi 2 vite grup me i organizuar se inspekcioni i Prishtines.! Keshtu nuk ka ne sheshin Skenderbeu ne TIRANË !

Në linkun në vazhdim i gjeni pamjet se si Tomë Gashi i shqelmon paratë e mbledhura nga lypsi:

Avokati Tomë Gashi shqelmon paratë e mbledhura nga një lypës në Prishtinë