Showtime

Pas dy javësh në karantinë, Aurela Gaçe takon vajzat e saj: Më në fund bashkë

03/29/2020 20:14
nga:L I

Pas dy javësh e izoluar, Aurela Gaçe tashmë i është bashkuar familjes së saj, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja kishte udhëtuar drejt Amerikës për koncerte të cilat dhe u anuluan, por me t’u kthyer ajo u desh të izolohet.

E sot ajo është shfaqur e lumtur, ndërsa ka publikuar fotografi pranë vajzave të saj.

Këngëtarja ka shkruar se izolimi ishte detyrë prindërore, por edhe detyrë ndaj atyre që i dhanë jetën.

Postimi i plotë:

Më në fund ,bashkë ❤❤❤❤. Mbas 14 diteve ,vetë-izolim ( per shkak se kishim udhetuar se bashku me grupin) .
Zemra e dinte si po duronte pa mundur ti perqafoja . ~
~
Pritëm me ankth te 7 ne qe ishim 2 jave më parë pertej oqeanit, me friken se mund te shfaqnim ndonje shenje. Per 14 dite, pyesnim perdite njeri-tjetrin, por, fatmiresisht, te gjithe ne jemi mire e i ju bashkuam me ne fund familjeve tona. .

Vete-izolimi ishte detyre pindërore. Por edhe per ata prindër qe na kanë dhene jeten. ~~~
Tani ,do te vazhdojme te qendrojme mbyllur, por se bashku🙏. ~~~
~~
Dua te falenderoj secilin nga ndjekesit qe më kane derguar mesazhe , qysh nga momenti kur u kthyem, duke pyetur se si ishim,e duke me dhene kurajo .
Ishte shume prekese per mua, pasi kisha edhe shume presion psikologjik ,duke pritur cdo dite per ndonje simptome. E vleresoj shume kujdesin dhe dashurine tuaj. –
— Se bashku ,shpresoj t’ja dalim ,te gjithe .

/GazetaBlic

View this post on Instagram

Më në fund ,bashkë ❤❤❤❤. Mbas 14 diteve ,vetë-izolim ( per shkak se kishim udhetuar se bashku me grupin) . Zemra e dinte si po duronte pa mundur ti perqafoja . ~ ~ Pritëm me ankth te 7 ne qe ishim 2 jave më parë pertej oqeanit, me friken se mund te shfaqnim ndonje shenje. Per 14 dite, pyesnim perdite njeri-tjetrin, por, fatmiresisht, te gjithe ne jemi mire e i ju bashkuam me ne fund familjeve tona. . Vete-izolimi ishte detyre pindërore. Por edhe per ata prindër qe na kanë dhene jeten. ~~~ Tani ,do te vazhdojme te qendrojme mbyllur, por se bashku🙏. ~~~ ~~ Dua te falenderoj secilin nga ndjekesit qe më kane derguar mesazhe , qysh nga momenti kur u kthyem, duke pyetur se si ishim,e duke me dhene kurajo . Ishte shume prekese per mua, pasi kisha edhe shume presion psikologjik ,duke pritur cdo dite per ndonje simptome. E vleresoj shume kujdesin dhe dashurine tuaj. – — Se bashku ,shpresoj t'ja dalim ,te gjithe . #uneqendrojneshtepi

A post shared by veten dua gjallë (@aurelagaceofficial) on