Showtime

Pas ceremonisë, kështu e festoj Dua Lipa suksesin e saj

02/11/2019 13:33
nga:Natyra

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa pasi që mori çmimin në ‘Grammy‘ ajo ka vazhduar duke festuar, shkruan GazetaBlic.

Dua, hyri në histori me marrjen e dy çmimeve të saj ‘Grammy‘.

Këngëtarja është shpërblyer në kategorinë “Kënga më e mirë në zhanrin dance” dhe “Artistja më e mirë e re”.

Pas përfundimit të ceremonisë, Dua Lipa bashkë me prindërit, të dashurin dhe bashkëpunëtorët e tjerë ka vazhduar festën në ndejën që organizon “Grammy”.

Shikojeni videon e mëposhtme:

/GazetaBlic/

 

Lexo edhe

Fjalimi i plotë emocionues i Dua Lipës kur e merr çmimin Grammy