Lajme

Pas arritjes së marrëveshjes Osmani-Kurti, reagon Gani Geci

01/14/2021 14:12
nga:Y I

Pak minuta më parë është zyrtarizuar koalicioni ndërmjet Vjosa Osmanit dhe Albin Kurtit, raporton Gazeta Blic.

Pas arritjes së kësaj marrëveshjeje ka reaguar ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci.

Geci shkruan në facebook se: “Nē këtë trend çfare është tani Albin Kurti me than e han qeni Sakicen krejt ata të LVV thojnë po”

Reagimi i plotë:

Në këtë trend çfare është Albin Kurti me thanë “ qeni e han sakicen” krejt ata të LVV-së thojnë ‘Po’