Showtime

Pas 2 vitesh, Trump bën ‘like’ postimin e parë dhe është për Rihanna

06/13/2019 13:41
nga:L I

Presidenti Trump ka të bëra ‘like’ vetëm tetë postime në Twitter, dhe tani një prej tyre është rreth Rihannës, shkruan GazetaBlic.

Të hënën, shkrimtarja Heben Nigatu shkroi rreth intervistës së aktorit Sarah Paulson dhe Rihanna, ku dhe bëri një ‘tweet’ më pas.

“Çdo intervistë e Rihannas mua më bën më të fortë. Kemi një mbretëreshë që di ta bëjë balancin mes jetës dhe punës. Ajo është mbretëreshë”, ka shkruar Nigatu.

Por, ajo që mori gjithë vëmendjen ishte ‘pëlqimi’ ikëtij postimi nga presindetit Trump, i cili në plot 20 vite ka bërë vetëm tetë të tilla, duke bërë kështu gjithë njerëzit konfuz, të cilët dhe filluan me reagime të shumta në Twitter./GazetaBlic