Showtime

Pas 19 vitesh bashkë, çifti i njohur ndahen

07/04/2020 14:18
nga:L I

Clark Gregg dhe Jennifer Grey kanë njoftuar se janë ndarë pas 19 vitesh së bashku.

Aktori 58-vjeçar i Marvel Cinematic Universe dhe aktorja 60-vjeçare e Dirty Dancing zbuluan lajmin në llogaritë e tyre në mediat sociale të premten.

“Pas 19 vjet së bashku, ne u ndamë në janar, duke e ditur që gjithmonë do të ishim një familje që do, vlerëson dhe kujdeset për njëri-tjetrin. Kohët e fundit morëm vendimin e vështirë për t’u divorcuar, por mbetemi afër dhe jemi thellësisht mirënjohës për jetën që kemi ndarë dhe vajzën e mrekullueshme që kemi rritur, “shkruajti çifti në deklaratën e tyre të përbashkët.