Showtime

Pas 10 vitesh martesë, çifti nënshkruajnë divorcin

11/08/2018 21:01
nga:L I

Jennifer Garner dhe Ben Affleck zyrtarisht janë të divorcuar. Ata kanë finalizuar divorcing dhe sipas TMZ do të ndjajnë kujdestarinë e tre fëmijëve si deh do të takohen me një therapist familjar njëherë në muaj.

Burimet thonë se ata kanë dakort edhe për një ndarje të pasurisë.

Ata nuk janë më bashkë prej vitit 2015 ama vetëm tani vendosën që të firmosnin edhe letrat e divorcit. U kujdesën që ky divorc të ndikonte sa më pak të ishte e mundur në mirërritjen e fëmijëve të tyre dhe kjo ishte arsyeja krysore përse e morën kaq ngadalë.

Dy aktorët ndahen pas 10 vitesh martesë prej së cilës kanë tre fëmijë, Violet, Serafina dhe djalin Samuel./