Sporti

Partizani dhe Skënderbeu, formacionet zyrtare

06/03/2020 19:42
nga:Lorik J

Partizani do të përballet me Skenderbeun sonte në rikthimin e futbollit shqiptar.

Partizani dhe Skenderbeu takohen sonte me fillim nga ora 20:00 në “Selman Stermasi”, raporton GazetaBlic.

Sormani dhe Daja kanë zgjedhur titullarët e tyre.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të dyja skuadrave:

Partizani: Hoxha, Belica, Boldor, Bitri, Trashi, Telushi, Mala, Kote, Çinari, Cara, Bardhi. Trajner:

Skënderbeu: Koliçi, Bregu, Daja, Dita, Elezi, Gripshi, Imami, Jashanica, Krasniqi, Pëllumbi, Pollozhani.