Sporti

Parma e “fundos” Napolin dhe Gattuson, në minutat e fundit

12/14/2019 20:31
nga:Mergim Rreci

Ka përfunduar ndeshja në Serie A.

Genaro Gattuso nuk e ka nisur mbarë aventurën e tij.

Napoli është mposhtur në minutin e fundit nga Parma me golin e Gervinhos, me rezultat 2 me 1 transmeton Gazeta Blic.

Ja goli i Gervinhos në minutin e fundit

VIDEO