Lajme

Parashikimi i motit për sot dhe fundjavë

11/10/2017 07:52
nga:M H

Sot dhe gjatë fundit të javës në vend parashihet të ketë mot kryesisht të vranët

Temperaturat minimale do të sillen nga 6-8 gradë celsius, ndërsa maksimalet nga 10-13 gradë celsius.

Edhe fillimjava e ardhshme pritet të shoqërohet me temperatura të ngjashme.

07/19/2018 21:33

Kjo ndodhë vetëm në Kosovë, vetura hyn në kahje të kundërt në rrethrrotullim