Showtime

Para se të lidhej me Bleron, Afrona Dika ishte pjesë e klipit të reperit shqiptar

10/10/2019 20:52
nga:L I

Ishte viti 2012 kur Mc Kresha solli projektin “Çok Guzel”, shkruan GazetaBlic.

E pjesë e këtij klipi ka qenë dhe Afrona Dika, tashmë bashkëshortja e këngëtarit Blero.

Afrona luan rolin e një infermiereje edhe pse duket pak më ndryshe për shkak të moshës që kishte në atë kohë.

Afrona dhe Blero u martuan dy javë më parë tek Rana e Hedhin në Shengjin, në një ceremoni madhështore të rrethuar nga miq dhe familjar.