Showtime

Pamje të frikshme, shikoni çfarë ju bën Enca këtyre fëmijëve (Foto)

03/14/2017 19:02
nga:R A

Ajo është një nga këngëtaret shqipare më të dashura për të rinjtë.

Me sa duket Enca adhurohet për pamjen e saj dhe nga më të vegjëlit.

Këngëtarja ka përdorur efektin e SnapChat për të transformuar fytyrat e tyre.

Këto dy vogëlushe kanë dashur të duken si këngëtarja e tyre e preferuar vetëm për pak çaste.

06/18/2018 13:43

Deputetët e PSD-së ka muaj që u ndan nga Vetëvendosje, por në rrjetet sociale ende figurojnë si të jenë pjesë e saj