Cool

Pacolli bëhet kumbar i familjes Murseli!

09/08/2017 23:26
nga:Gazeta Blic

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli në mbrëmjen e sotme është bërë kumbar i familjes Murseli nga fshati Cërmajn të Gjakovës.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Pacolli përmes një njoftimi në faqen e tij zyrtare në rrjetin shoqëror Facebook.

Pacolli i cili kishte qenë i ftuar së bashku me bashkëshorten e tij Marian, në një festë familjare në fshatin Cërmajn thotë të ketë qenë nderë i madh për të bërja e tij kumbar.

“Kjo mbrëmje ishte një befasi e madhe për mua dhe shoqen time”, ka shkruar Pacolli.

06/22/2018 22:50

Momenti kur shqiptarët gjunjëzuan Serbinë! (Video)