Showtime

Pa e ditur fare! Do të habiteni kur të shihni se 6 vite më parë Marina Vjollca parashikoi këtë sukses të Luanës!

06/12/2019 22:57
nga:N S

Para dy ditësh Luana publikoi videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me grupin TNT me këngën “Moj bjondinë me sytë e zi”.

Luana tërhoqi shumë vëmendjen me pamjen në klip ku u shfaq e veshur me një fustan të bardhë, flokët e lëshuara dhe buzët e kuqe si qershi.

Kënga u prit mjaft mirë nga publiku dhe këtë e tregojnë klikimet në Youtube, aty ku numëron mbi 600 mijë klikime.

E megjithatë duket se këtë sukses Luana ja ka “për borxh” motrës së saj Marinës.

6 vite më parë në një Intervistë për ‘Prive’, Marina ka zbuluar se një prej teksteve të këngëve që  pëlqen më shumë është ai i këngës “Moj bjondinë me zytë e zi“.

Epo mund të themi se motrat Vjollca nuk gabojnë kurrë me shijet e tyre.

 

02/24/2020 14:26

‘Të pasurat e Dubait’, Kush janë vajzat shqiptare që mbulohen me para dhe nga kush?