Sporti

Ozil tani kërkohet edhe Chelsea

01/13/2018 13:37
nga:Y.K

Pas Manchester United edhe skuadra e Chelseat i është futur garës për të nënshkruar me mesfushorin gjerman Mesut Ozil, shkruan Gazeta Blic

Gjermani pritet të jetë lojtar i lirë verën tjetër, prandaj besohet se do të ndërrojë skuadër gjatë këtij afati kalimtar.

Kujtojmë që në të kaluarën Ozil ka qenë pjesë edhe gjigantit evropian Real Madrid./Gazeta Blic

 

09/20/2018 20:47

Përfundon ndeshja mes Paokut dhe Chelseat