Sporti

Otto John ia bën “sefte” me Prishtinën, realizon dy super gola ndaj ekipit bullgar

01/22/2020 14:43
nga:Lorik J

Sulmuesi i ri i Prishtinës, Otto John ka gjetur golin e parë me skuadrën e re.

21 vjeçari i cili u transferua këtë merkato tek Prishtina, ndërsa sot është aktivizuar në pjesën e dytë të ndeshjes me Ardan, shkruan GazetaBlic.

Otto John u aktivizua në pjesën e dytë, ku edhe shënoi dy gola për ekipin e Armend Dallkut.

John realizoi në minutat 66′ dhe 79′.

Më poshtë gjeni golin e parë të John dhe të katërtin për Prishtinën:

Video: Arda TV.