Showtime

Oriola Marashi si asnjëherë tjetër ju shfrenon imagjinatën

07/25/2018 13:50
nga:L I

Modelja e njohur Oriola Marashi kohëve të fundit po trazon rrjetet sociale me paraqitjet e saj, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi, bukuroshja nga Tirana ka realizuar një fotosesion me mikun e saj më të mirë, fotografin Endrit Mertiri.

Teksa ka bërë reklamë të një linje bikini, Oriola Marashi ka treguar edhe një herë format perfekte që posedon, në bikinit ngjyrë vjollcë, të kaltër dhe të kuqe.

Oriola Marashi nuk heziton aspak të provokojë ndjekësit e saj të shumta, ku shpeshherë e shohim ndërsa ekspozon më shumë nga trupi i saj.

Bukuroshja nga Tirana, ka disa muaj që është bërë pjesë e grupit “OTR”, por që ende nuk ka lansuar ndonjë projekt, por vetëm e kemi parë në klipet e Noizyt./GazetaBlic

06/10/2018 14:47

Kur mediat në Serbi ankoheshin për xhaketën e Era Istrefit: E veshi gjithë Beogradi, po s’e kanë idenë kush e ka sjellë në trend