Showtime

Oriola Marashi pozon në bikini, tregon format trupore

05/24/2019 23:02
nga:L I

Modelja Oriola Marashi ka treguar asetet e saj superseksi për fansat e saj

Pas disa dite që ishte në fotosesione të ndryshme në Venedik dhe në disa vende të tjera, modelja Oriola Marashi ka gjetur kohë për të pushuar në vendet e bukura të Shqipërisë.

Ndalesa e saj kësaj radhe është Vlora dhe duket se Oriola është duke e shijuar pushimin në rërën e plazhi të “Ujit të ftohtë”.

Ndryshe, Oriola njihet si njëra prej modeleve më të njohura për momentin nga modelet shqiptare.