Geek

Oppo A3 me ekran shumë të hollë

04/27/2018 16:02
nga:FL.B

Kompania kineze Oppo sapo ka prezantuar smartfonin e ri të quajtur A3.

Oppo A3 ka ekranin ultra të hollë LCD 6.2 inç me rezolucion FULL HD+.

Ky smartfon ka procesorin octa-core 2GHz, 4GB RAM si dhe plot 128GB hapësirë në memorie.

Kamerën kryesore e ka 16 MP ndërsa atë për selfie 8 MP.

Oppo thotë se do të ketë sistemin operativ Android 8.1 Oreo ndërsa peshon vetëm 159 gramë dhe kushton rreth 280 euro.

01/20/2019 00:17

Donika Kada me një lajm për shtesat e fëmijëve