Showtime

Olti Curri e bëri ‘horë’, ky është reagimi i Ermal Fejzullahut

04/15/2019 18:11
nga:Natyra

Ermal Fejzullahu i ka reaguar Olti Currit pasi që ai e komentoi, komentin e tij në foton e Faton  Shoshit, shkruan GazetaBlic.

Këngëtari, i ka lënë një koment Olti Currit në postimin e tij duke i reaguar në lidhje në atë se çka ka shkruar ai për racizimin e shprehur nga Ermali.

Olit Curri shkroi: ‘Ermal Fejzullahu, djali bjond i suedezit bardhosh dhe sykalter Sabri Fejzullahu, ben batute per ngjyren e erret te lekures dikujt !!!
Tani ka mbetur te komentoj une te shendoshet: o bol
‘.

Ndryshe, Ermali ka reaguar duke thënë se ajo që ka shkruar ka qenë një batutë.

Shikoni reagimin e plotë të këngëtarit:

/GazetaBlic/

11/12/2019 17:50

Këngëtari në fotografi ka vite që është pjesë e estradës, e njihni?