Showtime

Olta Gixhari krahë për krahë me regjisorin hollivudian në PriFest (Foto)

07/17/2017 23:35
nga:F.B

Aktorja Olta Gixhari përveç një nga vajzave më të bukura në vendin tonë konsiderohet edhe si artiste mjaft e talentuar.

Aktualisht ajo ndodhet në “Prishtina International Film Festival” i quajtur ndryshe PriFest.

Këtë herë ajo ka pozuar me regjisorin e njohur hollivudian Paul Haggis, fitues i dy çmimeve Oscar në kategorinë Bes Picture për dy prodhime të tij kinematografike: “Milion Dollar Baby” dhe “Crush”.

02/14/2018 15:20

Kujt i thotë “Të dua” Olta Gixhari?