Showtime

Olta “çmend” meshkujt me fotot e fundit

11/02/2017 20:03
nga:N S

Olta Gixhari ka zgjedhur që të tregojë më shumë nga trupi i saj në fotot e fundit

Aktorja dhe bukuroshja shqiptare këtë e ka bërë në një seri fotosh që ka postuar në rrjetet sociale derisa ka treguar asetet e saj seksi.

Në këtë pikë ajo ka treguar se është e papërballueshme.

 

 

12/11/2018 16:50

Ajo që shihni në fillim në këtë foto zbulon diçka emocionuese për ju!