Uncategorized

Oferta e Albin Kurtit dhe kërkesa e Isa Mustafës sipas Nexhmedin Spahiut

01/15/2020 13:12
nga:Y I

Njohësi i çështjeve politike Nexhmedin Spahiu ka komentuar zhvillimet e fundit politike në vend.

Spahiu thotë se Isa Mustafa nuk po kërkon vetëm votat e VV-së për President  por edhe mekanizmat tjerë për ta marrë këtë post raporton Gazeta Blic.

Postimi i plotë: