Showtime

‘O ku**at e pushtetit’, Stresi i pakënaqur për mbajtjen e maskave

10/15/2020 17:49
nga:N S

Qeveria në Shqipëri nga dita e djeshme ka marrë vendim për mbajtjen e maskave dhe kjo gjë reperit Stresi nuk i ka pëlqyer.

Ai ka shprehur pakënaqësinë e tij përmes një postimi në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Në maskën që ka vendosur në fytyrë është shprehur plot mllef ndaj politikanëve.

‘Meqe deshet maske o ku**at e pushtetit”, ka shkruar ai, teksa në maskë i ka shkruar fjalët ‘Rilindje‘, mashtrim, plehra.

Ndryshe, projekti i fundit i reperit Stresi është bashkëpunimi me Morena Tarakun, ‘Bad Girl’.

/GazetaBlic/

11/14/2020 10:02

​Në rrugët e Mitrovicës pula e kafshë tjera shiten në kohë pandemie