Showtime

‘O çoma lokacionin, t’kish dal për hune ai Bently, qele telefonin, kur po i del trenit’

02/11/2020 11:02
nga:N S

‘O çoma lokacionin, maje men‘, me këto fjalë me siguri se e dini për kë po bëhet fjalë.

Këngëtarja, Morena Taraku ditëve  të fundit mori vëmendjen e mediave rozë si shkak i një video që iu publikua, shkruan GazetaBlic.

Morenën mund ta dëgjojmë duke përdorur një gjuhë vulgare dhe aspak e përshtatshme për një femër. Kjo video është publikuar nga emisioni ‘Review’ në portalin Insajderi,  sipas tyre këngëtarja, në këtë thirrje telefonike ka qenë duke komunikuar me personin i cili ia kishte shitur veturën ‘Bentley‘, por sipas policisë u tha se ajo është e vjedhur.

25 vjeçarja, siç duket nuk e ka marrë shumë afër zemre këtë video të postuar, pasi që nuk ka dhënë ndonjë prononcim për tu arsyetuar apo diçka e tillë, në rrjete sociale ka postuar një video në bikine duke u hedhur në pishinë.

Morena, nuk e ka komentuar këtë bisedë të postuar por ndjekësit në rrjete sociale nuk e kanë lënë pa ia kujtuar. Në videon duke u hedhur në pishinë ka marrë komente të shumta duke ia cekur ato se çka ka komunikuar me personin në bisedë.

View this post on Instagram

THANKS FOR MAKING ME THE CENTER OF THE CITY !!

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

‘Veq Trenit mos i dil Allahile‘, ishte një nga komentet pasi që këngëtarja ka paralajmëruar edhe vetëvrasjen. ‘Kallxoma lokacionin’, ‘Qeshtu dojshe me i kcy trenit a’, dhe disa komente tjera.

/GazetaBlic./

05/21/2020 12:48

Fustani i Morena Tarakut dhe këpucët me vlerë 2140 euro