Showtime

Nysreti sot feston ditëlindjen, kështu e uron vajza bukuroshe (Foto)

05/01/2017 15:12
nga:N S

Këngëtari i muzikës popullore, Nysret Muçiqi sot feston ditëlindjen e 53-të.

Nysretin e ka uruar vajza e tij Albiona përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, shkruan lajmi.net.

Në fotografi është Nysreti bashkë me Albionën dhe ajo kësaj fotoje ajo ia shtoi një mesazh urues.

“Urime ditëlindjen babi” ka shkruar Albiona në Instagram.

Nysreti vazhdon të jetë ndër emrat më të pëlqyer të muzikës popullore dhe është shumë i angazhuar në mbrëmje muzikore dhe dasma.

01/31/2018 21:14

Nuk e zë as fustani, motra e Albatritit shpërthen me gjoksin e saj (FOTO)