Showtime

Nusja në foto, sot ndër këngëtaret më të kërkura të muzikës popullore

06/30/2020 15:45
nga:L I

Ajo padyshim është një nga këngëtaret më të kërkuara të muzikës popullore, shkruan GazetaBlic.

Bëhet fjalë pë Afërdita Demakun e cila ka vite që është pjesë e muzikës, duke numëruar pas vetes një numër të madh projektesh muzikore.

Ditën e sotme këngëtarja është kthyer pas në kohë, ditën e dasmës së saj, plot 24 vite më prë.

“Ti si princ une si princeshë” mban titullin kënga e fundit e Afërdita Demakut e lansuar në shkurt të këtij viti dhe deri tani numëron mbi një milion klikime në Youtube.

/GazetaBlic