Lajme

Numërohen mbi 40% e votave, kjo parti po udhëheq

10/06/2019 21:15
nga:M K

Janë numëruar tashmë 40% të votave.

Rezultati po ndryshon çdo herë e më shumë, ku vetëm njëra po udhëheq, shkruan GazetaBlic.

Deri më tani, po prin LDK-ja, kurse VV-ja është e dyta, por kjo e fundit ka rritur votat e saj dhe ka ngushtuar rezultatin.

PDK-ja ndërkaq vazhdon të mbetet e treta.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, derisa ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

Ja rezultatet:

/GazetaBlic/

03/16/2020 19:19

Elshani: Ministri Vitia rrezikoi qytetarët e Podujevës