Lajme

Numërohen 92% të votave – këto janë rezultatet

10/07/2019 00:28
nga:M K

Janë numëruar tashmë 92.66% të votave të përgjithshme.

Rezultati vazhdon të jetë ai i njëjti, me LVV-në të parën, kurse e dyta pozicionohet LDK-ja, shkruan GazetaBlic.

PDK ndërkaq renditet e treta, duke lënë pas dy koalicionet tjera, AAK-PSD dhe Nisma-AKR.

Për më shumë shikoni fotot e mëposhtme, derisa kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

03/16/2020 19:19

Elshani: Ministri Vitia rrezikoi qytetarët e Podujevës