Sporti

Numancia e shokon Real Madridin

01/10/2018 22:23
nga:Y.K

Numancia ka barazuar rezultatin përballë Real Madrid në kupën e mbretit

Është Guellermo ai i cili ka shënuar gol në minutën e 45 dhe ka heshtur “Santiago Bernbeun”, shkruan Gazeta Blic

12/12/2018 23:16

Shpërthejnë tifozët e Real Madridit, shikoni si e kanë quajtur skuadrën e tyre të zemrës